"Krok w przyszłość... Szpital Degi Dzieciom z wadami kończyn dolnych"

W piątek, 27 kwietnia br. Dyrektor Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. W. Degi UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, Pan dr n. med. Przemysław Daroszewski, spotkał się z najmłodszymi Pacjentami naszego Szpitala, którzy wzięli udział w Konkursie plastycznym. Konkurs na projekt plakatu promującego Festyn „Krok w Przyszłość… Szpital Degi Dzieciom z wadami kończyn dolnych” został niedawno ogłoszony w naszym Szpitalu, a wziąć w nim udział mogli wszyscy Pacjenci przebywający na leczeniu stacjonarnym na oddziałach dziecięcych Szpitala Degi. Pan Dyrektor pogratulował Dzieciom i ich Rodzicom talentu i podziękował za wzięcie udziału w konkursie. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki i pamiątkowe dyplomy, a zwycięski plakat, autorstwa Adama, stał się logiem Festynu „Krok w Przyszłość…”, który, mamy nadzieję, na stałe zagości w kalendarzu wydarzeń naszego Szpitala.  Prace konkursowe zostaną zaprezentowane podczas Festynu, który odbędzie się 12 maja w godz. 11.00-15.00 na terenie przyszpitalnego Parku.

« wróć

Informacje publiczne