Spotkanie Świąteczno-Noworoczne

W dniu 9 stycznia 2018 roku w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. W. Degi Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego odbyło się spotkanie Świąteczno-Noworoczne. Spotkanie było okazją do przedstawienia wizji i planów działania nowej Dyrekcji Szpitala, która przede wszystkim zawiera szereg planowanych inwestycji i dalszą kontynuację rozwoju jednostki.

W tym uroczystym dniu towarzyszyło nam wielu znamienitych Gości, a wśród nich: Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Pan prof. dr hab. Andrzej Tykarski,  Jego Ekscelencja ksiądz Arcybiskup Metropolita Poznański Stanisław Gądecki, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Wojciech Jankowiak, Zastępca Prezydenta Miasta Poznania Pan Jędrzej Solarski, Członek Zarządu Powiatu Poznańskiego Pan Piotr Zalecki, przedstawiciele służb mundurowych, a także wielu innych, których nie sposób wymienić z nazwiska, a którym serdecznie dziękujemy za dzielenie z nami radosnego okresu Bożego Narodzenia.

Zgromadzeni Goście po przemówieniach, a także odczytaniu przez Dyrektora Szpitala Pana dra n. med. Przemysława Daroszewskiego adresu okolicznościowego skierowanego przez Wojewodę Wielkopolskiego Pana Zbigniewa Hoffmanna, podzielili się opłatkiem, a także mieli okazję wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych.

Data ostatniej modyfikacji: 2018-01-17

Informacje publiczne