Wyróżnienie ZOZ UP 2018

Wyróżnienie dla Szpitala
w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Zakład Opieki Zdrowotnej
Uśmiechniętego Pacjenta 2018/2019

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu ma zaszczyt poinformować, że otrzymał wyróżnienie w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta 2018/2019.

Zgłoszony przez Szpital projekt pt. Festyn rodzinny pn. „ Krok w przyszłość… Szpital Degi Dzieciom z wadami kończyn dolnych”, który odbył się w maju 2018r., zdobył  uznanie w oczach Rady Nagrody, a Szpital znalazł się w ścisłym gronie finalistów.

Konkurs organizowany jest cyklicznie, przez Fundację JA – Joy Aim i odbywa się pod honorowym patronatem  Rzecznika Praw Pacjenta i Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Ogólnopolski Przegląd Medyczny i Info Szczecin.

Celem konkursu jest wyłonienie, nagrodzenie i promocja najlepszych innowacyjnych projektów zastosowanych w podmiotach leczniczych, w całej Polsce, które wywołały radość, zadowolenie i uśmiech pacjentów, pozwalający lepiej i skuteczniej przejść przez trudny proces leczenia szpitalnego.

Inicjatywa Fundacji JA – Joy Aim jest spójna z celami jakie nasza kadra medyczna i administracyjna wyznacza sobie każdego dnia, tj. jak najskuteczniejsze zniwelowanie stresu związanego z hospitalizacją poprzez wywołanie uśmiechu na twarzach naszych pacjentów, w szczególności tych najmłodszych, którzy potrzebują go najbardziej.

W naszym Szpitalu stale organizujemy i koordynujemy nowe wydarzenia mające na celu wywołanie uśmiechu na twarzach naszych pacjentów. Ponadto w tym roku, 15 czerwca w godz. 11:00-15:00, ponownie w naszym przyszpitalnym parku odbędzie się Festyn pn. „Krok w Przyszłość … Szpital Degi Dzieciom”. Tegoroczna edycja będzie poświęcona pacjentom z mózgowym porażeniem dziecięcym, jednak już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w wydarzeniu i do wspólnej zabawy.

Galeria: