Publikacja o historii Szpitala

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkiowskiego w Poznaniu ma zaszczyt poinformować, że sukcesem zakończyły się prace nad wydaniem publikacji o historii Szpitala, jego wybitnych pracownikach, a także czasach współczesnych. Efektem pracy wielu osób jest przepięknie wydana publikacja pt.: „Otropedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego w panoramie historycznej Poznania (1868-2018). Książka ukazała się drukiem Wydawnictwa Miejskiego Posnania. Wieczór autorski poświęcony publikacji i jej promocji odbędzie się 4 grudnia 2019 roku, jako ukoronowanie obchodów roku jubileuszowego 150-lecia Szpitala.

Partnerami wydawnictwa oraz wieczoru autorskiego są: