Konkurs plastyczny

na plakat – wizytówkę drugiego Festynu pn. „Krok w przyszłość... Szpital Degi Dzieciom"

Na początku kwietnia br. Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu ogłosił konkurs plastyczny na plakat, który zostanie wizytówką, organizowanego w dniu 15 czerwca 2019r. Festynu pn. „Krok w Przyszłość…Szpital Degi Dzieciom”. Będzie to już II edycja tego wydarzenia, które w tym roku poświęcone zostanie Dzieciom z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym.

W konkursie mogły wziąć udział wszystkie dzieci – pacjenci przebywający na leczeniu stacjonarnym w oddziałach dziecięcych naszego Szpitala. W dniu 16 kwietnia br. Dyrektor Szpitala, Pan dr n. med. Przemysław Daroszewski spotkał się z małymi Pacjentami, którzy wzięli udział  w ogłoszonym konkursie. Pogratulował dzieciom i ich rodzicom talentu oraz podziękował za udział. Wyróżnieni autorzy prac konkursowych, którzy nadal byli w trakcie hospitalizacji otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki, natomiast zwycięska praca, autorstwa Ani, będzie wizytówką czerwcowego Festynu, na którym zostaną zaprezentowane wszystkie konkursowe prace, a laureatka konkursu oficjalnie otrzyma zasłużona nagrodę.