Hipokrates Wielkopolski 2019

Plebiscyt Hipokrates Wielkopolski 2019 – finał wojewódzki

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu ma ogromną przyjemność poinformować, że wśród laureatów tegorocznej edycji prestiżowego plebiscytu HIPOKRATES WIELKOPOLSKI, w kategorii Ortopeda Roku oraz Fizjoterapeuta Roku znaleźli się pracownicy naszego Szpitala.

W kategorii Ortopeda Roku wyróżniono lekarzy wg zajętych miejsc:

lek. Michał Harasymczuk  - miejsce III,

dr n. med. Paweł Surdziel – miejsce IV,

dr n. med. Milud Shadi – miejsce XII,

prof. dr hab. med. Tomasz Kotwicki – miejsce XXI.

W kategorii Fizjoterapeuta Roku pierwsze miejsce zajęła dr n. med. Marta Jokiel otrzymując najwięcej oddanych głosów.

Celem konkursu było uhonorowanie najlepszych lekarzy w województwie wielkopolskim, którzy w stosunku do pacjenta wyróżniają się empatią i życzliwością oraz są szanowane za ponadprzeciętne umiejętności.

Plebiscyt organizowany jest przez redakcję "Głosu Wielkopolskiego" pod honorowym patronatem Jana Grabkowskiego, starosty poznańskiego oraz prof. dr hab. Andrzeja Tykarskiego, Rektora Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Partnerem merytorycznym plebiscytu jest Uniwersytet Medyczny w Poznaniu.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.